YEREL
Giriş Tarihi : 08-01-2021 16:52   Güncelleme : 08-01-2021 16:52

32 EVLER'DE FACİADAN DÖNÜLDÜ...!

Serdivan İlçesinde yapımı devam eden Serdivan Şelale Park’ta gerçekleştirilen kazı sırasında doğalgaz hattının borusu koptu. İhbar üzerine bölgeye dağıtım şirketinin acil ekipleri ve polis sevk edildi.

32 EVLER'DE FACİADAN DÖNÜLDÜ...!

Serdivan İlçesi 32 Evler Mahallesi Kenan Sofuoğlu Caddesi üzerinde bulunan ve Serdivan Belediyesi tarafından 2017 yılında ihale edilen ancak hala yapımı devam eden Serdivan Şelale Park inşaat sahası üzerinde devam eden çalışmalar sırasında iş makinesi ile kazı yapılan alanda doğalgaz hattı borusu patladı. Durumu fark eden çalışanlar hemen bölgeyi boşaltırken ihbar üzerine bölgeye dağıtım şirketinin acil ekipleri ve çok sayıda polis sevk edildi.

Ana caddeye yakın bir noktada meydana gelen olay nedeniyle caddeyi kesen polis ekipleri, doğalgaz hattı kapatılana kadar araç geçişine izin vermedi. Bölgeye sevk edilen dağıtım şirketinin bakım ekipleri ise patlayan noktayı tamir etmek için çalışmalara başlarken cadde üzerindeki trafik kontrollü şekilde sağlanmaya başladı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.