YEREL
Giriş Tarihi : 20-11-2020 01:14   Güncelleme : 20-11-2020 01:14

Adapazarı'nda kanlı akşam

Adapazarı Dar Sokakta alacak verecek meselesi nedeniyle bir esnaf bıçaklandı. Olay yerine seri şekilde gelen polis olayı fazla büyümeden bastırdı.

Adapazarı'nda kanlı akşam

Kanlı olayın adresi Adapazarı Semerciler Mahallesi Dar Sokak olarak da bilinen Dr. Nuri Bayar Caddesi Petek Çarşısı’nda meydana geldi. İddiaya göre çarşıda esnaflık yapan 41 yaşındaki R.V. ile yanına gelen dayısının oğlu olan 39 yaşındaki H.C.S. arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tansiyonun an be an yükseldiği o anlarda çay ocağı işleten R.V.’yi iddiaya göre akrabasını H.C.S. bıçakladı.

Bıçaklama haberleri

Bir anda kanlar içinde kalan R.V.’ye ilk müdahale çevredeki esnaf ve vatandaşlar tarafından yapıldı. 112 Acil servis komuta Merkezi’ne yapılan ihbarla birlikte olay yerine polis ve 112 Acil servis ambulansı sevk edildi. Yaralı şahsa ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra sedyeye alınanR.V. ambulansla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü’ne sevk edildi.

Mağusa'da bıçaklama - Kıbrıs Haberci | Kıbrıs Haberci

Kanlı olay sonrasında ise alacak-verecek meselesi nedeniyle akrabasını bıçakladığı ileri sürülen H.C.S.’yi polis gözaltına alındı. Akşam saatlerinde yaşanan kanlı olay nedeniyle kısa süreli yaşanan heyecan ise polisin olaya hızlı şekilde müdahale etmesiyle son buldu. Yaralı R.V.’nin tedavisi sürerken hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Olayla ilgili gözalt4ına alınan H.C.S. ise polis tarafından sorgulanırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.