SİYASET
Giriş Tarihi : 08-01-2021 17:20   Güncelleme : 08-01-2021 17:20

DP'liler 75.yıl kutlamasına katıldı

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, Merkez karar kurulu üyesi Bülent Akça ve Serdivan ilçe başkanı Ahmet Avcı ile birlikte partisinin 75. yıl dönümü münasebetiyle Konya’da düzenlenen etkinliğe katıldı

DP'liler 75.yıl kutlamasına katıldı

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, Merkez karar kurulu üyesi Bülent Akça ve Serdivan ilçe başkanı Ahmet Avcı ile birlikte partisinin 75. yıl dönümü münasebetiyle Konya’da düzenlenen etkinliğe katıldı.

Konya il kongresinde gerçekleştiği etkinliğe DP Genel Başkanı Afyon Milletvekili Gültekin Uysal, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile çok sayıda partililer katıldı. Kongrede ayrıca MHP’den ihraç edilen Sivas’ın Hafik Belediye Başkanı Selahattin Çuhadaroğlu DP’ye geçerek parti üyelerine hitap etti. Çuhadaroğlu’nun üyelik formumu DP Genel Başkanı Gültekin Uysal imzalarken, Partinin rozetini Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt taktı.

Kongre sonrasında DP Sakarya teşkilatı DP Genel Başkanı Afyon Milletvekili Gültekin Uysal ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile bir araya gelerek çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundular.