YEREL
Giriş Tarihi : 05-02-2021 15:49   Güncelleme : 05-02-2021 15:49

Koronaya yenilmişti, defnedildi

Sakarya Büyükşehir ve Adapazarı Belediye Meclis Üyesi İYİ Partili Ahmet Özbudak, korona nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün akşam vefat etti. Özbudak, bugün Karapürçek’te toprağa verildi

Koronaya yenilmişti, defnedildi

Bir süredir COVİD 19 salgın hastalığı nedeniyle tedavi altında olan bir dönem Saadet Partisinden Akyazı İl Genel Meclis üyeliği de yapmış olan İYİ Parti Adapazarı Belediyesi ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Özbudak, tedavi olduğu Sakarya Yenikent Hastanesi yoğun bakım ünitesinde dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Vefatı ile sevenlerini ve yakınlarını derin üzüntü içinde bırakan Ahmet Özbudak, bugün Karapürçek’te toprağa verildi. Özbudak alınan helallik ve kılınan namaz sonrası gözyaşları arasında Karapürçek Harmanlı Mahallesinde aile mezarlığında toprağa verildi. 

Ahmet Özbudak’ın cenazesine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Akyazı İlçe Başkanı Fatih Çakmak, Belediye Meclis Üyeleri ile yakınları ve sevenleri katıldı.