YEREL
Giriş Tarihi : 24-10-2020 13:11   Güncelleme : 24-10-2020 13:11

MKEK Genel Müdürlüğüne Sakaryalı isim

MKE’nin Sakarya’lı Genel Müdürü Yasin Akdere’ye Sakaryalı hemşehrileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akdere'nin hemşherleri, görevinde başarılar diledi

MKEK Genel Müdürlüğüne Sakaryalı isim

KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı, İŞKUR Genel Müdürü Bekir Aktürk ve Anadolu Ajansı Parlamento Haberleri Editör Yardımcısı Atakan Çelik Sakaryalı hemşehrileri Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Yasin Akdere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Koop İş Sendikası Başkanı Alemdar, Sakaryalı bir ismin Türkiye’nin en önemli kurumlarından birine atanmasından gurur duyduklarını söyledi. Yasin Akdere’nin daha önceki görevlerinde gösterdiği başarılara bakıldığında MKEK’i daha da ileri götüreceğine inandığını belirterek, kendisine yeni görevinden başarılar diledi.

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİLER

MKEK Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan Yasin Akdere ise köklü geçmişe sahip bir kuruma atanmasının gurur kaynağı olmasının yanı sıra kendisine büyük sorumluluk yüklediğini vurguladı. Güvenlik İş Sendikası Başkanı Ömer Çağrıcı da Akdere’ye başarılar dileyerek, koyun derisine işlenmiş Türk Bayrağı hediye etti.