YEREL
Giriş Tarihi : 29-01-2021 16:28   Güncelleme : 29-01-2021 16:28

Okuldaki personeli kürekle yaraladı

Serdivan Yazlık Mahallesi'nde bulunan Yunus Emre İlkokulu'nda bir inşaat işçisi ile okul personeli arasında çıkan kavgada bir kişi başına aldığı kürek darbesiyle yaralandı.

Okuldaki personeli kürekle yaraladı

Olay, Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesi'nde bulunan Yunus Emre İlkokulu'nda yaşandı. Alınan bilgiye göre, okulda güçlendirme çalışmasının başlamasını duyan ismi öğrenilmeyen bir personel, okula gidip eşyalarını almak istedi. Eşyalarını alıp okuldan çıkmak üzere olan personel ile bir inşaat işçisi arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine inşaat işçisi, yerden aldığı kürekle tartıştığı personelin başına vurdu. Başına aldığı darbe sonucu okul personeli kanlar içinde yere yığılırken, durum 112 ekiplerine bildirildi.Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri kanlar içerisinde bulunan personele ilk müdahaleyi yaptıktan sonra  Eğitim ve Araştırma hastanesi kaldırdı. Polis ekipleri saldırganın ifadesini almak için karakola götürdü. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı. Okulda güçlendirme çalışması yapıldığı için eğitim ve öğretime kapalı olduğu öğrenildi.