YEREL
Giriş Tarihi : 14-10-2020 20:23   Güncelleme : 14-10-2020 20:23

Onurlu bir yaşam sadece parasal olanaklar yaratılması ile sağlanamaz

Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak ile görüşen Keleş, “Ülkemizin bağımsızlığı uğruna yaşamlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimize minnettarız. Bizlere emanet ettikleri aileleri de en iyiyi hak ediyor. Onurlu bir yaşam sadece parasal olanaklar yaratılması ile sağlanamaz; sosyal yardım ve hizmetler alanındaki destekleyici, yaşamı kolaylaştırıcı düzenlemelerin de yapılması gerekir dedi.

Onurlu bir yaşam sadece parasal olanaklar yaratılması ile sağlanamaz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, parti yöneticileri ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti.

SİZLERE MİNNETTARIZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaretinde Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak ile görüşen Keleş, “Ülkemizin bağımsızlığı uğruna yaşamlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimize minnettarız. Bizlere emanet ettikleri aileleri de en iyiyi hak ediyor. Onurlu bir yaşam sadece parasal olanaklar yaratılması ile sağlanamaz; sosyal yardım ve hizmetler alanındaki destekleyici, yaşamı kolaylaştırıcı düzenlemelerin de koruyucu sosyal refah devleti çatısı altında uygulamaya konulmalıdır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zamanda yanınızdayız. Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz" dedi.