YEREL
Giriş Tarihi : 17-10-2020 16:42   Güncelleme : 17-10-2020 16:57

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği'nden seri ziyaretler...

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği'nden seri ziyaretler bu haftada devam etti. Önce Çelik İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt’u makamında ziyaret etti. Başkan Vekili Bülent Vardar, Başkan Yardımcı Sezgin Ergin ve Genel Koordinatör Vedat Arapoğlu’nun katıldığı ziyarette Amatör Spor Haftası dolayısı ile yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy“Amatörler bizim için çok değerli. Faaliyetlerini sürdüren Kulüplerimize Desteğimiz sürecektir“diyerek bizi çok mutlu etti..

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği'nden seri ziyaretler...

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği'nden seri ziyaretler bu haftada devam etti. Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği yönetimi önce Çelik İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt’u makamında ziyaret etti. Başkan Vekili Bülent Vardar, Başkan Yardımcı Sezgin Ergin ve Genel Koordinatör Vedat Arapoğlu’nun katıldığı ziyarette Başkan Sinan Panta, Çelik İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurta Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübüne vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür edip kulüp forması ve çeşitli hediyeler sundu.

Sonyaki günlerde Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı olarak; Başkan Yardımcılarım Bülent Vardar ve Sezgin Ergin ile birlikte Sakarya Gençlik Ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u ziyaret ettik. Amatör Spor Haftası nedeniyle yapılan Ziyaret sonrasında Başkan Yardımcılarımız Bülent Vardar ve Sezgin Ergin ile birlikte yeni sezonun formasını hediye ederek teşekkür ettik..

Amatör Spor Haftası dolayısı ile yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy“Amatörler bizim için çok değerli. Faaliyetlerini sürdüren Kulüplerimize Desteğimiz sürecektir“diyerek bizi çok mutlu etti..

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği olarak Başkan Sinan Panta, Başkan Vekili Bülent Vardar, Başkan Yardımcısı Sezgin Ergin ve Genel Koordinatör Vedat Arapoğlu ile birlikte sob ılarak Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’i makamında ziyaret ederek Amatör Spor Haftası kapsamında Amatör branşlara vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür edip, bu sezon giyeceğimiz formamızı ve plaket takdim ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledik.