GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-11-2020 22:16   Güncelleme : 21-11-2020 22:16

Ülkü Ocakları Genel Merkezdeydi

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu  Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Yılmaz ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırıma ziyarette bulundu. Sakarya Ülkü Ocaklarının yapmış olduğu faaliyetler hakkında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırıma bilgilendirme yapan Soyhan Sofuoğlu  genel başkana  Sakarya plaka numarasının ve isminin yazılı Sakaryaspor formasını hediye etti.

Ülkü Ocakları Genel Merkezdeydi

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu  Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Yılmaz ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırıma ziyarette bulundu. Sakarya Ülkü Ocaklarının yapmış olduğu faaliyetler hakkında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırıma bilgilendirme yapan Soyhan Sofuoğlu  genel başkana  Sakarya plaka numarasının ve isminin yazılı Sakaryaspor formasını hediye etti. Ziyaretten memnuniyetini belirten Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Sakaryalı hemşehrilerimize selamlarını iletti.

DİJİTAL PLATFORM

Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Genel Başkan Yardımcısı Ömer Şanlıyı'da ziyaret eden ve çalışmalar hakkında bilgi veren Soyhan Sofuoğlu daha sonra Ülkü Ocakları Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Abdulaziz Sekbanı ziyarette bulundu. Türk gençliğinin eğitimine ve genel kültürüne katkıda bulunmak için Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan öz değerlerimizle beslenen eğlendirirken öğreten yepyeni bir dijital platform www.BilgiOcakta.com hakkında da bilgilendirmede bulunuldu.

HIZLI OKUMA PROGRAMI

 Genel Başkan Yardımcısı Abdulaziz Sekban piyasada yüksek maliyetlere satılan Hızlı Okuma programının Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından özenle hazırlanıp çok düşük maliyetler ile Türk milletinin hizmetine sunulacağını belirtti. Sekban, "Bilgi Ocakta uygulaması ile ÖSYM KPSS ALES hazırlık programları testler uygulamalı dersler Video ders anlatımı ve bir çok alanda öğrencilerimize katkıda bulunacak program Ülkü Ocakları Genel Merkezinin özenli çalışmasıyla Türk milletinin hizmetine sunulmuştur" dedi.